Česky

Česky

English

menu
zavřít

Sběrné dvory jsou znovu k dispozici, počítejte ale s omezením vstupu

7. 4. 2020

Aktuality

17

Zlín - Ve středu a ve čtvrtek budou po delší době znovu otevřeny sběrné dvory. Všechny budou k dispozici mimořádně od 8.00 do 18.00. Lidé ale musejí počítat s omezeními – do areálů bude umožněn vstup pouze jedné osobě. Ostatní musejí počkat před vchodem a dodržovat běžná a stále platná opatření, tedy například dvoumetrové odstupy. Otevření se netýká sběrného dvora v Zálešné, který prochází plánovanou rekonstrukcí.

64832076-362268804338843-2307573777954766848-o.jpg

Zlín - Ve středu a ve čtvrtek budou po delší době znovu otevřeny sběrné dvory. Všechny budou k dispozici mimořádně od 8.00 do 18.00. Lidé ale musejí počítat s omezeními – do areálů bude umožněn vstup pouze jedné osobě. Ostatní musejí počkat před vchodem a dodržovat běžná a stále platná opatření, tedy například dvoumetrové odstupy. Otevření se netýká sběrného dvora v Zálešné, který prochází plánovanou rekonstrukcí.

Zprovoznění sběrných dvorů umožnilo mimořádné opatření ministerstva zdravotnictví – jde o výjimku ze zákazu volného pohybu osob. „Rozhodli jsme se vyjít vstříc domácnostem a firmám a sběrné dvory otevřeme v nejbližším možném termínu, tedy ve středu 8. dubna. Vzhledem k tomu, že provoz s ohledem na dodržování bezpečnostních zásad nebude určitě plynulý, prodloužili jsme a sjednotili otevírací dobu areálů,“ vysvětluje ředitel Technických služeb Zlín Jakub Černoch.

Sběrné dvory v lokalitách Malenovice, Louky a na Jiráskově ulici budou ve středu a ve čtvrtek otevřeny od 8.00 do 18.00. V pátek se opět uzavřou, tentokrát ale s ohledem na státní svátek. V sobotu je bude možné využít již v rámci běžné provozní doby – více na stránkách www.tszlin.cz/ukladani-odpadu/sberne-dvory. Na Velikonoční pondělí bude zavřeno, v úterý je plánován provoz od 8.00 do 18.00. Od středy 15. dubna pak vše poběží ve standardních otevíracích hodinách. Preventivní opatření ale zůstanou zachována.

Skládka Suchý důl zůstává pro veřejnost nadále uzavřena. V omezeném režimu bude možné si svépomocí nabrat kompost z přistaveného kontejneru, a to od čtvrtku každý pracovní den a v sobotu. Kontejner bude přistaven před vjezdem do areálu skládky. Nadále zůstává v platnosti i nabídka rozvozu kompostu na území města Zlína. Samotné hnojivo je zdarma, platí se jen doprava. Více informací ke službě zjistíte na www.tszlin.cz, objednávat lze v době od 8.00 do 15.00 na čísle 577 111 413.

V dokumentech níže naleznete novou otevírací dobu sběrných dvorů.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru