Česky

Česky

English

menu
zavřít

Seminář: Zlín - město pro auta nebo město pro lidi?

23. 5. 2017

Aktuality

7

Zlín - Jak rozvíjet veřejný prostor a současně uspokojit dopravní potřeby obyvatel, podniků a návštěvníků města? To je zásadní otázka, na kterou hledá uspokojivou odpověď...

panorama.jpg

Zlín - Jak rozvíjet veřejný prostor a současně uspokojit dopravní potřeby obyvatel, podniků a návštěvníků města? To je zásadní otázka, na kterou hledá uspokojivou odpověď řada měst a obcí. Jaký je Váš názor? Má být Zlín městem pro auta nebo městem pro lidi? Přijďte o tomto problému debatovat a projevit svůj názor. Seminář se uskuteční ve čtvrtek 25. května od 16:30 v prostorách expozice zlínského mrakodrapu.

V úvodu semináře vystoupí Josef Novák, zlínský radní pro oblast dopravy. Promluví také zástupci oddělení prostorového plánování města Zlína a nový pohled na městskou mobilitu představí Jaroslav Martinek ze Svazu měst a obcí ČR. V závěru se uskuteční moderovaná diskuze. Akci pořádá statutární město Zlín. Seminář je určen pro širokou veřejnost. Vstup zdarma. Každý účastník obdrží sadu informačních materiálů.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru