Česky

Česky

English

menu
zavřít

Setkání radních s veřejností se tentokrát koná na Mladcové

23. 11. 2017

Aktuality

17

Zlín – Rada města Zlína zve občany na další společné veřejné setkání.

pohled-na-mladcovou.jpg

Zlín – Rada města Zlína zve občany na další společné veřejné setkání. Letošní v pořadí sedmé se koná v pondělí 27. listopadu od 18 hodin v Klubu zahrádkářů na Mladcové.

Problémy i budoucí plány v této místní části přijdou s obyvateli prodiskutovat dva radní - Jana Bazelová a Josef Novák. Ke společné debatě jsou přizvání i další odborníci z odborů magistrátu: architekt Ivo Tuček, vedoucí Odboru realizace investičních akcí Leopold Bednařík, za Odbor životního prostředí a zemědělství Radek Klepal, vedoucí Odboru školství Milan Smola, referent investic z Odboru koncepce a realizace dopravních staveb Pavel Moravec a zahradní architektka Dominika Göttlichová, která zde bude zastupovat Odbor městské zeleně. Pozvání na besedu s občany přijal i ředitel Dopravní společnosti Zlín-Otrokovice Josef Kocháň.

V příštím roce se veřejná setkání uskuteční v průběhu I. pololetí v šesti místních částech: Podhoří, Lhotka-Chlum, Malenovice, Klečůvka, U Majáku (Filmové ateliéry) a Bartošova čtvrť. Přesné termíny projedná a schválí Rada města Zlína na svém prosincovém zasedání.

Pro volební období 2014 – 2018 bylo navrženo 26 lokalit, ve kterých se setkání zástupců Rady města Zlína s občany postupně koná. Četnost návštěvy jednotlivých lokalit je dána 1x za volební období. Z každého veřejného setkání je pořizován zápis, který je rozeslán na jednotlivé odbory magistrátu a zveřejněn ve vývěsních skříňkách v dané místní části. Připomínky a náměty jsou zapracovány do úkolů, které  následně řeší již konkrétní odbory magistrátu, případně  další organizace odpovídající za danou problematiku. Plnění stanovených úkolů podléhá průběžné kontrole a vyhodnocování.

 

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru