Česky

Česky

English

menu
zavřít

Školáci ze Štípy pomůžou požáry zničené Austrálii

28. 1. 2020

Aktuality

23

Zlín - Devastující požáry a následné záplavy v Austrálii dovedla učitele spolu s dětmi ZŠ Štípa na nápad spojit hodiny výtvarné výchovy s dobročinnou akcí.

australie.jpg

Zlín - Devastující požáry a následné záplavy v Austrálii dovedla učitele spolu s dětmi ZŠ Štípa na nápad spojit hodiny výtvarné výchovy s dobročinnou akcí. V měsíci únoru budou žáci ve výtvarné výchově kreslit a malovat na téma ohrožená australská fauna.

„Moc se mi tato aktivita líbí. Jsem ráda, že škola učí děti vnímat i tyto globální problémy,“ uvedla zlínská radní Jana Bazelová, která ve Štípě žije. Vyvrcholením akce bude výstava těchto prací v prostorách školy ve dnech 19.2 - 20. 2. od 13 do 17 hodin. Rodiče si mohou tyto obrázky zakoupit a přispět dobrovolnou částkou. Vybrané peníze budou prostřednictvím SRPŠ zaslány na pomoc Austrálii. Cena obrázku bude začínat na symbolické částce 20 korun. 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru