Česky

Česky

English

menu
zavřít

Slavil se den učitelů. „Cením si Vaší práce,“ vzkazuje jim primátor Miroslav Adámek

28. 3. 2018

Aktuality

27

Zlín - 28. březen patří už tradičně Dni učitelů. V tento den se narodil pedagog Jan Ámos Komenský a tak není divu, že den vyhlášený k poctě učitelů...

oceneni-ucitelu.jpg

Zlín - 28. březen patří už tradičně Dni učitelů. V tento den se narodil pedagog Jan Ámos Komenský a tak není divu, že den vyhlášený k poctě učitelů, připadá právě na dnešek. Město Zlín zřizuje 22 mateřských škol, do kterých chodí téměř dva a půl tisíce předškoláků, a 13 základních škol, ve kterých se vzdělává necelých šest a půl tisíce dětí. K ocenění nelehké práce pedagogů se tak připojují i zlínský primátor Miroslav Adámek a náměstkyně pro oblast školství Kateřina Francová.
„Práce pedagogů je obrovsky náročná a především zodpovědná. Být učitelem je více posláním než povoláním. Chtěli bychom proto všem pedagogům vzkázat, že si jejich práce velmi ceníme a že mají náš obdiv,“ vzkázali pedagogům primátor Zlína Miroslav Adámek a jeho náměstkyně pro oblast školství Kateřina Francová.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru