Česky

Česky

English

menu
zavřít

Slavnostní zahájení Putování po stavbách století republiky 1918 - 2018

14. 3. 2018

Aktuality

14

Zlín - Přátelé a milovníci architektury by měli zbystřit. V úterý 20. března 2018 se ve Zlíně uskuteční slavnostní zahájení jarního Putování po stavbách republiky 1918 – 2018...

pozvanka.jpg

Zlín - Přátelé a milovníci architektury by měli zbystřit. V úterý 20. března 2018 se ve Zlíně uskuteční slavnostní zahájení jarního Putování po stavbách republiky 1918 – 2018. Tato akce bude i spojeno s otevřením výstavy Stavby století republiky 1918 – 2018 ve Zlínském kraji a to v čase od 17:16.

„Tato malá slavnost v ikonické stavbě moderní české architektury tzv, „jednadvacítce“ – Baťově administrativní budově, dnešním krajském úřadě Zlínského kraje symbolicky  zahájí prezentaci toho, co za uplynulých sto let bylo v republice, v jednotlivých krajích, městech a obcích vybudováno v oblasti architektury, která se stala nesporně důležitým vkladem do kulturního bohatství země,“ prozradila Eva Henkriková, manažerka projektu. Akce se koná za podpory města Zlín a Zlínského kraje.

„Pro ty, jež by při této příležitosti chtěli blíže poznat  významné stavby zlínské architektury, připravujeme komentovanou prohlídku „autobusem po stavbách století Zlína“,“ doplnila Eva Henkriková.  Začátek  je ve 14 hodin s odjezdem od budovy Krajské galerie výtvarného umění ve Zlíně, budova 14,15 Baťova areálu. Provází Karolina Jurečková

Pořadatelé prosí zájemce o potvrzení účasti i potvrzení zájmu o komentovanou prohlídku Zlína na e-mailovou adresu  e.henkrichova@foibos.cz, nebo tel. 777 100 557.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru