Česky

Česky

English

menu
zavřít

Součástí Dne Země je i fotosoutěž na téma Voda v krajině

10. 3. 2017

Aktuality

14

Zlín - S blížícím se jarem se začínají plánovat také oblíbené jarní akce. Mezi ty nejznámější patří i tradiční Den Země. Ten se letos ve Zlíně uskuteční 20. dubna...

2.jpg

Zlín - S blížícím se jarem se začínají plánovat také oblíbené jarní akce. Mezi ty nejznámější patří i tradiční Den Země. Ten se letos ve Zlíně uskuteční 20. dubna. Jako každý rok bude připravena spousta doprovodných akcí především pro děti a mládež. Samotný mezinárodní Den Země se slaví o dva dny později.

„Tématem letošního Dne Země je voda v krajině, proto jsme na toto téma připravili, ve spolupráci Univerzitou T. Bati, také fotografickou soutěž. Tématem je právě voda v krajině,“ vysvětlila Magda Pospíšilová z Odboru životního prostředí a zemědělství.

Každý může na uvedené téma zaslat čtyři fotografie a to adresu fotosoutezDZ@email.cz .

Součástí fotografie může být i heslo či slogan na téma voda v krajině. Termín přijetí fotografií je 7. dubna. Výběr fotografie zajistí odborná porota složená ze zástupců Odboru životního prostředí a zemědělství magistrátu města Zlína a odborníků z ateliéru Reklamní fotografie a ateliéru Grafický design fakulty multimediálních komunikací UTB ve Zlíně. 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru