Česky

Česky

English

menu
zavřít

Součástí Dne Země je i sbírka Kola pro Afriku

13. 4. 2018

Aktuality

19

Zlín - Součástí oslav Dne Země, jejichž aktivity se ve Zlíně uskuteční od 17. do 27. dubna, bude spousta doprovodných akcí, her a soutěží. Jednou z nich je i tradiční sbírka Kola pro...

1.jpg

Zlín - Součástí oslav Dne Země, jejichž aktivity se ve Zlíně uskuteční od 17. do 27. dubna, bude spousta doprovodných akcí, her a soutěží. Jednou z nich je i tradiční sbírka Kola pro Afriku. Stará nepoužívaná kola, která by skončila u popelnice či ve sběrném dvoře, mohou ještě dobře posloužit.

„Vhodná jsou i nefunkční kola, ale i součástky, nářadí, nebo reflexní prvky. Darovaná kola budou předána obecně prospěšné společnosti Kola pro Afriku, která zajistí jejich opravu, převoz a předání potřebným, které také vyškolí v základech údržby,“uvedl Martin Habuda, cyklokoordinátor zlínské radnice. Každý dárce obdrží certifikát, informační materiály, a lístek na bezplatný výjezd z parkoviště na ul. Bartošova v den konání sbírky.

Sbírku organizuje statutární město Zlín ve spolupráci s obecně prospěšnou společností Kola pro Afriku.  Kola budete moci odevzdat od 9 hodin až do 16:30 to bude možné na náměstí Míru.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru