Česky

Česky

English

menu
zavřít

Soutěž Do práce na kole připravuje nový ročník a hlásí novinky

23. 8. 2017

Aktuality

6

Zlín - Organizátoři motivační soutěže „Do práce na kole“ už začali s přípravou ročníku 2018. Ještě letos však soutěže chtivým cyklistům nabízí jednu novinku.

dpnk-3.jpg

Zlín - Organizátoři motivační soutěže „Do práce na kole“ už začali s přípravou ročníku 2018. Ještě letos však soutěže chtivým cyklistům nabízí jednu novinku.

„Od 16. do 22. září se už tradičně uskuteční takzvaný Evropský týden mobility, jehož součástí je také Den bez aut. A právě v tomto termínu je vyhlášena týdenní soutěž pro jednotlivce, kteří během tohoto týdne nechají auta doma a do práce budou cestovat takzvaně na vlastní pohon,“ uvedla Jana Vybíralová, koordinátorka soutěže pro Zlín a Otrokovice.

Na rozdíl od hlavní květnové soutěže nemusí cyklisté (ale i chodci, koloběžkaři nebo bruslaři) během zářijové výzvy  skládat týmy.

„Jezděte každý sám za sebe a soutěžte s ostatními v pravidelnosti. Ať už jste zkušení účastníci tradiční květnové kampaně Do práce na kole, nebo jste se zatím zdráhali zapojit, teď si můžete zpestřit běžné pracovní dny,“ doplnila Jana Vybíralová.

Dvacet pět vítězů bude vylosováno z těch, kteří vydrží celý týden cestovat do práce a z práce na kole nebo po svých. Vítězové získají pro sebe a celý svůj budoucí tým zdarma účastnický poplatek v 8. ročníku Do práce na kole, který proběhne v květnu 2018.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru