Česky

Česky

English

menu
zavřít

Soutěžte s VaKem o vak a mnoho dalších cen ….

17. 7. 2018

Aktuality

48

Zlín - Společnost Vodovody a kanalizace Zlín, a.s. vyhlašuje velkou prázdninovou soutěž. Úkolem dětí, které se budou chtít soutěže zúčastnit, je vytvoření...

Ilustrační foto

Zlín - Společnost Vodovody a kanalizace Zlín, a.s. vyhlašuje velkou prázdninovou soutěž. Úkolem dětí, které se budou chtít soutěže zúčastnit, je vytvoření díla s tématem „VODA“.

Pro děti I. stupně ZŠ je to kresba/malba/koláž, pro děti II. stupně je to vytvoření pohádky nebo básně. Téma je tak široké, že se v pracích může objevit jak samotná voda v přírodě v podobě vodních zdrojů (vodních nádrží, zlínských potoků a potůčků a živočichů v nich, pramenů i studánek), tak například voda kohoutková, její spotřeba a nutnost šetřit s ní. Děti také mohou vytvářet koláže z nasbíraných předmětů z různých míst, na kterých s rodiči trávili dovolenou.

Vytvořené práce můžete zasílat nebo doručovat na adresu: Vodovody a kanalizace Zlín, a. s., tř. Tomáše Bati 383, 760 49 Zlín. Zasílat je můžete také v oskenované podobě na e-mailovou adresu: detiavoda@vakzlin.cz.

Na zadní stranu práce nebo do textu mailu, prosím, uveďte: Jméno a příjmení autora, třídu (pro školní rok 2018/2019) a název základní školy, kterou navštěvuje.

Uzávěrka prací je: 7. září 2018.

„Po tomto datu budou vybrány nejzajímavější práce a následně budou oznámeni vítězové, které pozveme na slavnostní vyhlášení výsledků soutěže a předávání cen. Vítězné práce zveřejníme také (po předchozím souhlasu) na našich webových stránkách a facebooku,“ oznámil Svatopluk Březík, předseda představenstva VaK Zlín, a. s.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru