Česky

Česky

English

menu
zavřít

Sportováním můžete podpořit domácí zdravotní a hospicovou péči ve Zlíně

16. 1. 2019

Aktuality

5

Zlín - Hýbete se často a rádi? Máte srdce na pravém místě a rádi podpoříte dobročinné projekty? Pokud je vaše odpověď ano, možná už znáte aplikaci, Pomáhej pohybem...

charita-z-.jpg

Zlín - Hýbete se často a rádi? Máte srdce na pravém místě a rádi podpoříte dobročinné projekty? Pokud je vaše odpověď ano, možná už znáte aplikaci Pomáhej pohybem. Tato mobilní aplikace funguje takřka jako sporttester, který vám změří vaši pohybovou aktivitu a tu převede na body, které můžete věnovat na Vámi zvolený dobročinný projekt. Svého „koně“ má v projektu také Zlín.

„Náš projekt se jmenuje „Za pacienty rychle a bezpečně“.  Cílem je nákup osobního vozidla pro domácí zdravotní a hospicovou péči. Uživateli služby jsou nejčastěji senioři, poskytována je však osobám všech věkových kategorií, včetně dětí. Cílem domácí péče je nabídnout odbornou zdravotní pomoc indikovanou ošetřujícím lékařem pacienta v jeho přirozeném, domácím prostředí,“ popsala projekt Pavla Romaňáková, projektová manažerka Zlínské charity. Prostřednictvím mobilní aplikace může přispět každý, kdo lyžuje, běžkuje, tančí či běhá. A nejen to. Aplikace nabízí téměř tři desítky aktivit. Vybere si téměř každý. Jaký je tedy princip? "Mobilní aplikace EPP Pomáhej pohybem je nástroj, díky kterému má uživatel možnost vlastním aktivním pohybem určovat, které projekty a v jaké výši má Nadace ČEZ finančně podpořit. Ovšem pozor. Zlínskou charitu můžete svým pohybem podpořit už jen do poloviny února. Proto pokud rádi pomáháte, tak se stažením aplikace a výměnou pohybu za body příliš neotálejte. A pozor. Každý bod se počítá. Přispět lze už tím, když si započítáte i jen vaše pěší cesty do práce. 

Více k projektu zde: http://www.pomahejpohybem.cz/#projects

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru