Česky

Česky

English

menu
zavřít

Správní budova Pohřebnictví Zlín bude dočasně uzavřena

21. 1. 2021

Aktuality

24

Zlín – Společnost Pohřebnictví Zlín oznamuje, že v pátek 22. ledna budou uzavřeny kanceláře a prodejna květin ve správní budově v ulici Filmová u vstupu na Lesní hřbitov.

Správní budova Pohřebnictví Zlín dočasně uzavře

Zlín – Společnost Pohřebnictví Zlín oznamuje, že v pátek 22. ledna budou uzavřeny kanceláře a prodejna květin ve správní budově na ulici Filmová u vstupu na Lesní hřbitov. Důvodem přerušení provozu je zahájení stavebních prací v tomto objektu a s nimi spojené odpojení od elektrické energie.

Zatímco prodejna květin bude uzavřena pouze v pátek 22. ledna, kancelář správy hřbitova bude mimo provoz z důvodu rekonstrukce až do pátku 5. února.

„Za možné komplikace se našim klientům omlouváme. A sdělujeme, že po dobu uzavření kanceláře bude veškerou agentu správy hřbitovů vykonávat kancelář správy hřbitovů, která se nachází na ulici Dlouhá ve Zlíně,“ informoval Milan Macura, ředitel městské společnosti Pohřebnictví Zlín.

Kancelář správy hřbitovů na ulici Dlouhá ve Zlíně má provozní dobu: pondělí, úterý a čtvrtek od 8:00 do 15:00, středa od 8:00 do 17:00, a pátek od 8:00 do 13.30 hodin. Telefonní kontakt je 778 400 337, e-mail: krematorzlindlouha@volny.cz.

Další informace lze nalézt na webu www.pohrebnictvizlin.cz.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru