Česky

Česky

English

menu
zavřít

Stále je možné hlasovat o proměnách Zlína. Nenechte si ujít možnost ovlivnit své okolí

30. 11. 2020

Aktuality

9

Zlín - Ještě týden mohou obyvatelé Zlína ovlivnit a zatraktivnit veřejný prostor ve svém okolí. Až do neděle 6. prosince je ještě možné odevzdat hlas v rámci projektu participativního rozpočtu „Tvoříme Zlín“

zlin-celkovy-pohled.jpg

Zlín - Ještě týden mohou obyvatelé Zlína ovlivnit a zatraktivnit veřejný prostor ve svém okolí. Až do neděle 6. prosince je ještě možné odevzdat hlas v rámci projektu participativního rozpočtu „Tvoříme Zlín“ a rozhodnout tak o tom, který z inspirativních nápadů spoluobčanů město Zlín zrealizuje. Dosud bylo odevzdáno bezmála dva tisíce hlasů.

„Do letošního ročníku lidé přihlásili 34 inspirativních návrhů a do veřejného hlasování jich postoupilo 28. Je tedy z čeho vybírat. Hlasování probíhá na webu www.tvorimezlin.cz, kde si můžete všechny návrhy podrobně prohlédnout. Věřím, že se zapojí co nejvíce lidí, připomněla radní Jana Bazelová

Hlasování bylo spuštěno 16. listopadu a končí 6. prosince. Hlasovat mohou jak obyvatelé Zlína, tak lidé, kteří zde bydlí kvůli práci či studiu, ale nemají zde trvalé bydliště. Hlasovat se může od 18 let. Malé i velké projekty mají svou samostatnou anketu a každý hlasující může hlasovat v obou anketách. Hlasovat je možné jak pomocí mobilního telefonu, tak také bez technologických zařízení v kancelářích místních částí a v Městském informačním a turistickém středisku na radnici. Výsledky budou známé 22. prosince.

 

odkaz pro hlasování:

Tvoříme Zlín 2020 | D21.me

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru