Česky

Česky

English

menu
zavřít

Staňte se součástí filmu Zátopek

9. 4. 2019

Aktuality

9

Zlín – Ve Zlíně se bude letos natáčet film Zátopek, jeho režisérem je David Ondříček. Filmaři zvou k účasti i veřejnost.

ZLIN FILM OFFICE

Zlín – Ve Zlíně se bude letos natáčet film Zátopek, jeho režisérem je David Ondříček. Filmaři zvou k účasti i veřejnost.

„Pro natáčení filmu Zátopek hledáme muže a ženy do komparzu jako diváky na závodech. Točíme rok 1941. Podmínky muži i ženy štíhlejší postava, věk 16 až 65let. Ženy vlasy přírodní, neobarvené, délka mikádo a či pod ramena. Muži sestřih na válku,kratší vlasy po stranách a nahoře delší odrostlé. Případně si již nestříhejte vlasy a doupraví vás přímo naši maskéři. Natáčení bude probíhat ve Zlíně dne 5. května. Honorář je ve výši 900 korun. Plus 100 korun kostýmní zkouška a je nutné se na ni dostavit. Ta bude probíhat 3 a 4. května ve Zlíně,“ vzkazují filmaři.

Zájemci o natáčení se mají hlásit na e-mail zdenka.doly@seznam.cz, do předmětu je nutné uvést slovo Zátopek, a napsat své jméno, příjmení, věk, telefon a aktuální foto obličeje a postavy.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru