Česky

Česky

English

menu
zavřít

Stavaři zamíří do Vavrečkovy ulice a na náměstí Práce, uzavírky začnou 3. června

23. 5. 2024

Aktuality

294

Zlín - Pozemní komunikace v ulici Vavrečkova a chodník na náměstí Práce se v letních měsících dočkají modernizace. Předmětem díla je odstranění současného povrchu včetně podkladních vrstev. Práce začnou v pondělí 3. června a skončit by měly do 9. srpna.

„Při deštích zde vznikala velká louže. Ve spolupráci s městským vodohospodářem jsme nechali pročistit kanalizaci a obyvatelé se mohou těšit na nový asfaltový povrch. Bezchybné odvodnění komunikace pak zajistí nové uliční vpusti. Jedná se o další bezpečností opatření pro plynulejší provoz,“ přibližuje radní pro dopravu Václav Kovář.

Chystaná rekonstrukce chodníku na náměstí Práce spočívá v úpravě současného chodníku mezi křižovatkou ulice Gahurova a třídou. T. Bati a zastávkou MHD – náměstí Práce, kde stavba zahrne i sadové úpravy. Tento projekt připravil odbor Městská zeleň. „Současný chodník se vybourá a na pláni budou zhotoveny nové podkladní vrstvy a kryt z betonové dlažby. Uprostřed plochy vznikne nový štěrkový záhon a v něm budou vysazeny dva stromy. Tím se spoji už opravená část náměstí Práce a nové tržiště Pod Kaštany,“ uvedl radní Kovář.

Náklady se odhadují na 6 milionu korun.

Obě stavby si vyžádají uzavírky a změnu linky MHD č. 38, která bude jezdit po objízdné trase. Cestující proto musí počítat s časovou prodlevou. Bližší informace na stránkách DSZO.

 

Kde se bude v červnu pracovat

Ulice

Chodníky

Rekonstrukce plynovodu

 

Mapy prací na www.zlin.eu, sekce doprava, mapa uzavírek

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru