Česky

Česky

English

menu
zavřít

Strážníci dostali medaili za statečnost. Zachránili život

8. 2. 2018

Aktuality

32

Zlín – Strážníci Městské policie Zlín David Korvas a Jaroslav Stoklasek obdrželi Medaili za statečnost. Dne 4. prosince loňského roku prokázali obrovskou osobní statečnost...

Strážníci si vyslechli potlesk zaplněné obřadní síně radnice

Zlín – Strážníci Městské policie Zlín David Korvas a Jaroslav Stoklasek obdrželi Medaili za statečnost. Dne 4. prosince loňského roku prokázali obrovskou osobní statečnost, když při požáru bytu na ulici Okružní vytáhli z hořícího bytu seniorku. Tímto činem ji zachránili život.

„Za tento obdivuhodný čin si Medaili za statečnost zasluhují. A zasluhují si také naše velké poděkování,“ řekl primátor Miroslav Adámek na dnešním zasedání zastupitelstva, kde Davidu Korvasovi a Jaroslavu Stokláskovi medaile udělil. „Seniorku, která zůstala ležet v hořícím bytě, by už bez jejich pohotového zákroku nikdo nevzkřísil. Nad zásahem bez jakéhokoliv vybavení muži zákona neváhali. Projevili tak velkou odvahu a pohotové jednání,“ ocenil Ondřej Běták, náměstek primátora, do jehož kompetencí MP Zlín patří, který dal společně s ředitelem zlínské městské policie Milanem Kladníčkem podnět k ocenění obou strážníků.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru