Česky

Česky

English

menu
zavřít

Středový ostrůvek na ulici K Pasekám bude rekonstruován

4. 10. 2018

Aktuality

4

Zlín – Na frekventované ulici K Pasekám, která je jednou z přístupových cest na největší zlínské sídliště Jižní Svahy, se bude rekonstruovat středový ostrůvek. Práce začnou...

Středový ostrůvek bude rekonstruován

Zlín – Na frekventované ulici K Pasekám, která je jednou z přístupových cest na největší zlínské sídliště Jižní Svahy, se bude rekonstruovat středový ostrůvek. Práce začnou o nadcházejícím víkendu 6. a 7. října, a pokračovat další tři víkendy (13. – 14. října, 20. – 21. října, 27. – 28. října).

„V plánu je rekonstrukce ostrůvku v silnici, kde bude vybrána zemina s pozůstatky drceného kameniva, a celá plocha se znovu založí s použitím geotextilie. V jednom úseku, kde jsou vysázeny rostliny, počítáme i s novou výsadbou,“ popsala plánované práce Dominika Göttlichová z Odboru městské zeleně magistrátu.

Během prací musí řidiči počítat s přechodnými úpravami provozu s dopravním značením. Dotčen bude jimi jeden jízdní pruh a to ve směru z Jižních Svahů do centra města.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru