Česky

Česky

English

menu
zavřít

Studenti vystavují své diplomové práce

10. 9. 2020

Aktuality

12

Zlín – Studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati představí své diplomové práce.

Diplomky_20

Zlín – Studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati představí své diplomové práce. Třetí ročník výstavy se uskuteční od 16. září do 2. října v galerii G18. Vernisáž se koná v úterý 15. září od 17. hodiny.

Výstava nese název Diplomky_20 a je na ní k vidění výběr závěrečných prací studentů z 11 ateliérů Fakulty multimediálních komunikací zlínské univerzity. Letošním tématem jsou letící hvězdy.

„Jejich mnohoznačná symbolika odkazuje na zrození prvního světla, na magii stvoření nových světů a jejich zániku, na naděje vepsané do map hvězdného nebe. Fakulta je rodištěm hvězd různých hmotností, barev a osudů,” popsala děkanka fakulty Irena Armutidisová.

V prostorách galerie G18 vystavují své práce studenti, kteří ukončili magisterské studium v akademickém roce 2019/2020 v ateliérech Animovaná tvorba, Audiovizuální tvorba, Design obuvi, Design oděvu, Design skla, Digitální design, Grafický design, Produktový design, Prostorová tvorba, Průmyslový design a Reklamní fotografie na Fakultě multimediálních komunikací UTB.

Expozice Diplomky_20 bude veřejnosti přístupná denně od 10 do 18 hodin.

Galerie G18 sídlí ve Štefánikově ulici ve Zlíně v budově U18, Fakulty humanitních studií Univerzity Tomáše Bati.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru