Česky

Česky

English

menu
zavřít

Svatomartinské hody. Novinka mezi akcemi města

3. 8. 2017

Aktuality

12

Zlín – Program na náměstí Míru rozšíří další atraktivní akce: Svatomartinské hody. Jejich první ročník by se měl uskutečnit už letos a to v očekávaném termínu...

Náměstí Míru je dějištěm mnoha zajímavých akcí

Zlín – Program na náměstí Míru rozšíří další atraktivní akce: Svatomartinské hody. Jejich první ročník by se měl uskutečnit už letos a to v očekávaném termínu 11. listopadu.

Pořadatelem nové akce bude město Zlín. „V tuto chvíli hledáme organizátora, který na základě našich požadavků zajistí hlavní i doprovodný program. Součástí hlavního programu bude samozřejmě i občerstvení, včetně mladých vín, která se tradičně 11. listopadu otevírají,“ prohlásil náměstek primátora Jiří Korec, který se přípravou nové akce zabývá.

Podmínky, za kterých se mohou zájemci o organizaci Svatomartinských hodů ucházet, jsou uvedeny na https://www.tenderarena.cz/profil/detail.jsf?identifikator=Zlin.

Akce pořádané 11. listopadu jsou stále oblíbenější. V tento den se poprvé ochutnávají vína vyrobená v daném roce, často se k nim podávají i tzv. svatomartinské husy. Ve Zlíně se akce tohoto typu také v minulých letech pořádaly. „Jejich pořadatelem ale nebylo město. To chceme změnit. Svatomartinské hody mají určitě potenciál zařadit se mezi každoročně nejoblíbenější akce,“ konstatovala Eva Manišová, vedoucí Oddělení cestovního ruchu a informací magistrátu.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru