menu
zavřít

Svatý Martin dnes dorazí do Zlína

11. 11. 2022

Aktuality

343

Zlín – Letos už podvacáté projde městem Martin na bílém koni. Ojedinělý průvod Martina v doprovodu malých Martínků, žáků ZUŠ Zlín, začíná v 15.30 hodin od zámku.

O konkurz na svatého Martina, který průvod vede, je vždy velký zájem. Tento rok usedne na koně desetiletý žák literárně-dramatického oboru,” sdělila ředitelka Základní umělecké školy Zlín Martina Hniličková.

Od zámku se Martínci vydají přes sad Svobody na náměstí Míru, kde je v 15:45 hodin před radnicí uvítá primátor města Zlína Jiří Korec. Následně se průvod přesune ke Zlínskému klubu 204 a zpět k zámku. Na zastávkách zámek – nám. Míru – Klub 204 – zámek vždy zazní fanfáry, po nichž se Martin přivítá s diváky. Následovat bude krátké vystoupení tanečního a literárně-dramatického oboru a o závěr se postarají opět žáci hudebního oboru. Koně zapůjčila i letos Zuzana Šindlářová.

Organizátorem průvodu je Základní umělecká škola Zlín s podporou Živého Zlína. Bezpečí průvodu zajistí Městská policie Zlín.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2022 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru