Česky

Česky

English

menu
zavřít

Svoz odpadu bude u Technických služeb Zlín probíhat i během Vánoc

22. 12. 2021

Aktuality

78

Zlín – Svoz směsného komunálního odpadu bude, stejně jako v minulých letech, letos probíhat také na Štědrý den, a to v dopoledních hodinách...

ts-zlin.jpg

Zlín – Svoz směsného komunálního odpadu bude, stejně jako v minulých letech, letos probíhat také na Štědrý den, a to v dopoledních hodinách.

V místech, kde je svoz během roku plánován na odpolední hodiny, dojde ke svozu další den, tedy v sobotu 25. 12., opět v dopoledních hodinách. V následujícím týdnu pak bude svoz odpadů již beze změny.

Občané města Zlína bydlící na sídlištích a dalších lokalitách se zvýšenou koncentrací obyvatel se dočkají také mimořádných odvozů směsného komunálního odpadu i tříděného odpadu.

„Rád bych vyzval řidiče k přeparkování vozidel, která brání v průjezdu svozových vozidel Technických služeb Zlín, což se děje typicky před stanovišti SKO a tříděného odpadu,“ doplnil Jakub Černoch, ředitel společnosti.

Otevírací doba skládky, sběrných dvorů a placených parkovišť

Svátky se dotknou i provozu skládky Suchý důl a sběrných dvorů provozovaných Technickými službami Zlín.

Skládka bude zcela uzavřena ve dnech 24. až 26. prosince a dále také 1. a 2. ledna 2022, pro tyto dny platí také uzavírka sběrných dvorů v Loukách, Zálešné, Malenovicích a Jiráskové. S uzavřením sběrných dvorů se počítá také poslední den v roce (pátek 31. 12.).

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru