Česky

Česky

English

menu
zavřít

Svoz odpadu bude zajištěn za všech okolností, jiné služby mohou být omezeny

17. 3. 2020

Aktuality

18

Zlín - Svoz odpadu. To je klíčová role Technických služeb Zlín. Zatímco některé činnosti s ohledem na snížení rizika nákazy koronavirem společnost omezuje, svoz popelnic probíhá v běžném režimu.

ts-zlin.jpg

Zlín - Svoz odpadu. To je klíčová role Technických služeb Zlín. Zatímco některé činnosti s ohledem na snížení rizika nákazy koronavirem společnost omezuje, svoz popelnic probíhá v běžném režimu. Pokud by nastaly komplikace většího rázu jsou připravena opatření, jak likvidaci opadu zajistit.

Technické služby Zlín od dnešního dne přistoupila k redukci některých činností. Jde především o výdej známek i popelnic či omezení hotovostních plateb. Prodejní a výdejní místa v areálu v Loukách či v podchodu u náměstí Práce jsou uzavřena.

„Neznamená to ale zrušení služeb. Známku za odpad lze zaplatit fakturou či kartou přes platební bránu, následně je známku posílána poštou. Ideálně je domluvit se na přesném postupu na 577 111 411,“ vysvětluje Jakub Černoch, ředitel Technických služeb Zlín. „Žádáme zákazníky, aby do provozoven zbytečně nechodili. Jsou pro veřejnost uzavřeny,“ dodal.

Pokud jde o odpadové hospodářství, snaží se firma vše zajišťovat v obvyklém rozsahu. Svoz popelnic a kontejnerů probíhá podle řádného harmonogramu.

Uzavřeny jsou všechny sběrné dvory, které občané nemohou využívat s ohledem na zákaz volného pohybu. Pro občany je rovněž uzavřena skládka Suchý důl. Odpad zde mohou ukládat pouze registrované firmy, nejlépe po telefonické dohodě na obchodním oddělení technických služeb, tel. 577 111 413. Mimo provoz jsou také veřejná WC na nám. Míru a v podchodu SVIT.

Pokud jde o parkoviště, nařízením vlády se ruší výběr parkovného až do 24. března. Parkování je tak bezplatné. A to jak na parkovištích s obsluhou, tak i tam, kde jsou parkovací automaty.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru