Česky

Česky

English

menu
zavřít

Svozy odpadu budou posunuty o jeden den

31. 8. 2020

Aktuality

22

Zlín – V týdnu od pondělí 31. srpna do soboty 5. září budou svozy odpadu posunuty o jeden den. Důvodem je karanténa některých pracovníků Technických služeb a přijatá preventivní hygienická opatření.

starame-se-o-zlin.jpg

Zlín – V týdnu od pondělí 31. srpna do soboty 5. září budou svozy odpadu posunuty o jeden den. Důvodem je karanténa některých pracovníků Technických služeb Zlín a přijatá preventivní hygienická opatření.

Popelnice, které se běžně vyváží v pondělí, budou vyvezeny v úterý, úterní svoz proběhne ve středu, až po páteční svoz, který bude proveden v sobotu. Zrušeny budou tzv. mobilní svozy, naplánované na sobotu.

„Ve spolupráci s krajskou hygienickou stanicí byla přijata Technickými službami Zlín preventivní hygienická opatření. V karanténě je aktuálně 15 zaměstnanců, což má dopad na rozsah poskytovaných služeb. Svoz odpadu je absolutní priorita. Pracovníci, kteří se na něm podílejí, jsou rozděleni do dvou skupin. Ty spolu nepřichází do styku,“ dodává Jakub Černoch.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru