Česky

Česky

English

menu
zavřít

Technické služby se o své zaměstnance starají. Připojíte se?

8. 3. 2017

Aktuality

3

Zlín - Atraktivní mzda, zázemí stabilní firmy a také možnost vzdělávání a zvyšování kvalifikace zaměstnanců - to je jen část výhod, které poskytují Technické služby Zlín...

Technické služby poskytují zaměstnancům řadu výhod

Zlín - Atraktivní mzda, zázemí stabilní firmy a také možnost vzdělávání a zvyšování kvalifikace zaměstnanců - to je jen část výhod, které poskytují Technické služby Zlín svým pracovníkům.

„V letošním roce jsme nově nabídli zaměstnancům program zvyšování kvalifikace, aktuálně se jedná o výcvik řidičů a školení profesní způsobilosti,“ uvedl Jakub Černoch, ředitel Technických služeb Zlín. Dodal, že náklady přesáhnou 100 tisíc korun, do programu je zatím zapojeno pět zaměstnanců, je ale otevřený i dalším zájemcům.

Program je oboustranně výhodný – firma zaplatí veškeré náklady a zaměstnanec se zaváže k jejich úhradě pouze v případě, že by do pěti let změnil zaměstnavatele - což zaručuje, že náklady nebudou Technickými službami vynaloženy zbytečně. „Investice do zvyšování kvalifikace vlastních zaměstnanců se městské společnosti dlouhodobě vyplatí. Podpora vzdělávání je navíc jednou z priorit Rady města Zlína,“ potvrdil zájem radnice o dění v městem vlastněných společnostech náměstek primátora Patrik Kamas.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2023 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru