Česky

Česky

English

menu
zavřít

Technické služby Zlín pomáhají lidem v obcích postižených tornádem

30. 6. 2021

Aktuality

4

Zlín - V neděli 27. června vyrazily Technické služby Zlín na pomoc lidem do obcí, které ve čtvrtek 24. června postihlo ničivé tornádo. Mnoha rodinám se ze dne na den úplně...

206801282-787333951832324-5798976858624923593-n.jpg

Zlín - V neděli 27. června vyrazily Technické služby Zlín na pomoc lidem do obcí, které ve čtvrtek 24. června postihlo ničivé tornádo. Mnoha rodinám se ze dne na den úplně převrátil celý svět, proto jim byla Technickými službami Zlín nabídnuta nejen potřebná technika, ale i personál.

„Těžká technika bude spolu se třemi zaměstnanci pomáhat, po dohodě s Hasičským záchranným sborem Jihomoravského kraje, zejména v obci Moravská Nová Ves. Přistaveny budou tři kontejnery, jeden nosič kontejnerů, nakladač a od pondělí v obci Hrušky také zametací vůz. Ten si vyžádal břeclavský krizový štáb,“ prozradil Jiří Korec, primátor města Zlína formu poskytnuté pomoci.

Zaměstnanci Technických služeb Zlín se budou střídat po týdnu, přičemž se počítá s plným nasazením i během příštího týdne.

Celkové náklady se vyšplhají na přibližně 200 000 korun a jsou plně hrazeny z finančních prostředků Technických služeb Zlín. Nabízená pomoc přitom nijak neovlivní běžné fungování a poskytování služeb občanům města Zlína.

Zdroj: TZ TS Zlín

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru