Česky

Česky

English

menu
zavřít

Teplárna Otrokovice i letos finančně podpoří kulturu a sport ve Zlíně

29. 6. 2017

Aktuality

14

Zlín - Teplárna Otrokovice letos podpoří částkou 180 tisíc korun město Zlín. Příspěvek získají malí fotbalisté, dobrovolní hasiči a peníze dostane také Základní umělecká škola...

Teplárna Otrokovice.jpg

Zlín - Teplárna Otrokovice letos podpoří částkou 180 tisíc korun město Zlín. Příspěvek získají malí fotbalisté, dobrovolní hasiči a peníze dostane také Základní umělecká škola v Malenovicích. Smlouvu o vzájemné spolupráci podepsali 28. června zlínský primátor Miroslav Adámek a předseda představenstva teplárny Petr Jeník.

Dohodli se také na konkrétní finanční podpoře na letošní rok. Peníze dostane klub FC Malenovice na mládežnický sport a mladí dobrovolní hasiči z Malenovic. A teplárna podpoří i Nadační fond Základní umělecké školy Zlín-Malenovice, který prostředky využije na realizaci muzikálu Miroslava Hromádky "Druhá šance". Proč prostředky putují právě do Malenovic je logické. Právě obyvatelé této části jsou zákazníky otrokovické společnosti.

„Teplárně Otrokovice za její vstřícnost děkujeme. Je to pro nás partner, který pomáhá a kterého si vážíme,“ prohlásil Miroslav Adámek.

Dohodu o vzájemné spolupráci uzavřela teplárna s městem před čtyřmi lety a v rámci dohody již přispěla částkou 455 tisíc korun mimo jiné na opravu dětského hřiště, obnovu Památníku Tomáše Bati či na různé volnočasové aktivity dětí.

Akciová společnost Teplárna Otrokovice zásobuje teplem na devět tisíc domácností, průmyslové podniky, školy, obchodní centra a další instituce v Otrokovicích, Zlíně – Malenovicích a Napajedlech. 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru