Česky

Česky

English

menu
zavřít

Termín pro podání kandidátních listin pro volby do zastupitelstev obcí a Senátu PČR vypršel

31. 7. 2018

Aktuality

23

Zlín - V úterý 31. července 2018 v 16 hodin vypršel zákonný termín pro přijetí kandidátních listin volebních stran pro volby do zastupitelstev obcí a Senátu PČR.

urna.jpg

Zlín - V úterý 31. července 2018 v 16 hodin vypršel zákonný termín pro přijetí kandidátních listin volebních stran pro volby do zastupitelstev obcí a Senátu PČR.

Magistrát města Zlína, jako registrační úřad, přijal do vypršení zákonného termínu celkem 82 kandidátních listin pro volby do zastupitelstev 29 obcí správního obvodu Zlín. Z tohoto celkového počtu bylo podáno 12 kandidátních listin pro volby do Zastupitelstva města Zlína.

Pro volby do Senátu PČR pro volební obvod č. 80 se sídlem ve Zlíně přijal magistrát k registraci 7 přihlášek (poznámka: volby do Senátu PČR se na území města Zlína nekonají).

Zmocněnci volebních stran mohou ještě do pondělí 6. srpna 2018 provádět v kandidátních listinách změny, doplňovat je či měnit pořadí jednotlivých kandidátů.

Zlínská radnice nyní prověří správnost všech podaných kandidátních listin a přihlášek k registraci a do 18. srpna 2018, resp. 17. srpna 2018, vydá rozhodnutí o jejich registraci, případně o odmítnutí nebo vyškrtnutí kandidáta.

Volby do zastupitelstev obcí a Senátu PČR pro volební obvod č. 80 se sídlem ve Zlíně proběhnou ve dnech 5.–6. října 2018.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru