Česky

Česky

English

menu
zavřít

Třídění odpadu na Dni Zlínského kraje - zábava a hry pro celou rodinu

21. 9. 2018

Aktuality

12

Zlín - Den Zlínského kraje v sobotu 22. září nabídne zábavu i poučení pro celou rodinu. Na parkovišti CREAM u 14|15 BAŤOVA INSTITUTU ve Zlíně (bývalý areál Svit) se objeví...

plast.jpg

Den Zlínského kraje v sobotu 22. září nabídne zábavu i poučení pro celou rodinu. Na parkovišti CREAM u 14|15 BAŤOVA INSTITUTU ve Zlíně (bývalý areál Svit) se objeví kolektivní systém pro sběr a recyklaci vysloužilých spotřebičů ELEKTROWIN se zábavně naučným programem pro děti i dospělé. Soubor aktivit s názvem Přelez, přeskoč, recykluj, pro Vás připravil ELEKTROWIN ve spolupráci se Zlínským krajem.

K dispozici bude jedinečná atrakce - nafukovací závodní dráha o rozměrech 12x3 metry, kterou malí i velcí zdolávají na čas. V připravených stanech se mohou zájemci dozvědět více o recyklaci vysloužilého elektra a své znalosti hned prověřit v připraveném kvízu. A navíc každý, kdo donese vysloužilý elektrospotřebič, dostane jako odměnu drobný dárek.

Dále pro Vás EKO-KOM a Zlínský kraj připravili Barevný den plný her a aktivit spojených s tříděním odpadů. Můžete se těšit na nafukovací klouzačku, projížďku popelářským autíčkem, domino, skládačky, koloběžky, hry a kvízy s Tondou Obalem a další.

S ASEKOLem pak můžete pomoci dobré věci a při tom vyhrát krásný nový mobilní telefon. Výtěžek akce Dobrý skutek za starý mobil je určen Domovu pro seniory Luhačovice, p. o. na nákup polohovacího geriatrického křesla. Doneste na akci vyřazený mobil, obdržíte los a na závěr dne proběhne slosování. Vítěz obdrží mobilní telefon GALAXY J3. Za Vámi donesený starý mobilní telefon bude připsána na konto Domova pro seniory Luhačovice částka 20 Kč.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru