Česky

Česky

English

menu
zavřít

Trolejbus 9 Tr vyjede na mimořádnou Festivalovou linku

22. 5. 2018

Aktuality

10

Zlín - Příjemnou atmosféru prvních dnů 58. Mezinárodního festivalu filmů pro děti a mládež bude ve Zlíně dotvářet historický trolejbus Škoda 9 Tr. Dopravní společnost...

veterani-dszo.jpg

Zlín - Příjemnou atmosféru prvních dnů 58. Mezinárodního festivalu filmů pro děti a mládež bude ve Zlíně dotvářet historický trolejbus Škoda 9 Tr. Dopravní společnost Zlín – Otrokovice jej ve dnech 25. – 27. května vypraví na zvláštní okružní linku centrem města.

Červený historický trolejbus Škoda 9 Tr bude od pátku 25. května do neděle 27. května 2018 jezdit odpoledne od 16 do 20.20 hodin na zvláštní okružní lince centrem Zlína, která bude mít následující zastávky:

Historický trolejbus Škoda 9 Tr bude přepravovat cestující na mimořádné Festivalové lince zadarmo. Bude jezdit v intervalu 20 nebo 40 minut. Během každého ze tří dnů provozu této linky bude vypraveno 12 spojů.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru