Česky

Česky

English

menu
zavřít

TS Zlín rozmístily ve městě 729 beden posypového materiálu

9. 11. 2021

Aktuality

14

Zlín - Technické služby Zlín začaly s rozmísťováním beden posypového materiálu v jednotlivých lokalitách města Zlína. Pro zimní sezónu 2021/2022 rozmístili pracovníci technických...

posyp.jpg

Zlín - Technické služby Zlín začaly s rozmísťováním beden posypového materiálu v jednotlivých lokalitách města Zlína. Pro zimní sezónu 2021/2022 rozmístili pracovníci technických služeb 729 beden což je více než v posledních letech.

„Kromě rozmístění beden zajišťujeme také doplňování posypového materiálu, podle potřeby až čtyřikrát za zimní období. Celkem se tedy jedná o 2916 naplnění či doplnění nádob posypovým materiálem,“ uvedl Jakub Černoch, ředitel TS Zlín.

Na točny MHD budou dány přednostně nádoby o objemu 550 litrů. Ty budou sloužit k zajištění dostatečného množství inertního materiálu k ručnímu posypu potřebných míst komunikace točny samotnými řidiči trolejbusů a autobusů MHD. Vyšší četnost doplnění bude zajištěna na základě samostatné objednávky.

 

 

 

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru