Česky

Česky

English

menu
zavřít

Turistický web Zlína se líbil. Skončil čtvrtý

12. 4. 2017

Aktuality

14

Zlín – Líbil se i odborné porotě. Město Zlín se umístilo s webem www.ic-zlin.cz na čtvrtém místě v celorepublikové soutěži turistických portálů, která byla pořádána...

Foto z úvodní strany městské turistického webu

Zlín – Líbil se i odborné porotě. Město Zlín se umístilo s webem www.ic-zlin.cz na čtvrtém místě v celorepublikové soutěži turistických portálů, která byla pořádána v rámci soutěže Zlatý erb. Tu vyhlašuje Ministerstvo pro místní rozvoj ČR.

„Jde o úspěch, kterého si velmi ceníme. Od turistů i dalších návštěvníků webu máme řadu příznivých ohlasů, to ale nezaručuje také přízeň odborníků. V tomto případě se ale líbil i jim,“ konstatovala Eva Manišová, vedoucí Oddělení cestovního ruchu a informací magistrátu, které městský turistický portál provozuje.

Předností turistického webu www.ic-zlin.cz je to, že nabízí komplexní informace. Návštěvníci se zde mohou seznámit jak s aktuálními nabídkami kulturních, společenských či sportovních akcí, tak i s atraktivitami města a jeho okolí. Jeho součástí jsou také praktické informace, třeba o tom, kde se dobře najíst, ubytovat nebo kam zajít s dětmi za zábavou. „Snažíme se dělat stránky uživatelsky vstřícné,“ ujistila Eva Manišová.

Prvenství ve srovnání turistických webu si odnesla Praha, druhé a třetí místo obsadila lázeňská města, Karlovy Vary a Mariánské lázně.

Web www.ic-zlin.cz je dalším oceňovaným komunikačním produktem zlínské radnice. Hned několik cen z celorepublikových soutěží už získal měsíčník Magazín Zlín, portál www.zlin.eu zase patří dlouhodobě mezi nejlépe hodnocené v rámci Zlínského kraje.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2023 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru