Česky

Česky

English

menu
zavřít

TV ZLÍN reportáže: Cyklisté čistili Zlín od pohozených odpadků

4. 4. 2019

Aktuality

7

Zlín - S nástupem jara každoročně startuje cyklistická sezóna. Ve Zlíně se v tomto období stalo zvykem svolat dobrovolníky z řad milovníků kolojízdy, aby se zapojili do nezbytného úklidu..

7dii6011.jpg

Zlín - S nástupem jara každoročně startuje cyklistická sezóna. Ve Zlíně se v tomto období stalo zvykem svolat dobrovolníky z řad milovníků kolojízdy, aby se zapojili do nezbytného úklidu v okolí cyklostezek. Po roční pauze letos opět přišla na řadu jedna z nejoblíbenějších tras, která propojuje Zlín s Otrokovicemi.

Přímý odkaz na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=9l8pR2aiO3Q&feature=youtu.be

 

Komu se také nelíbí jak se zbavují odpadků naši nezodpovědní spoluobčané a chtěl by rád přispět k vyčištění přírody, může si vybrat některou z akcí v rámci kampaně Ukliďme Česko. Přehled organizovaných akcí najdete na www.uklidmecesko.cz 

Například v sobotu 13. dubna se mohou zájemci přidat ke zlínským skautům, kteří budou čistit břehy Dřevnice. 14. dubna pak budou studenti UTB čistit zlínský les. Příroda se však jistě nebude zlobit ani za akce neorganizované. Každá petka či láhev přinesená z procházky přírodou se počítá!  

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru