Česky

Česky

English

menu
zavřít

Tváře století. Zapojte se i vy!

19. 3. 2018

Aktuality

12

Zlín – Univerzita Tomáše Bati vyhlašuje ve spolupráci se statutárním městem Zlín výzvu o zapojení občanů do dílčí části velkého projektu s názvem JUBILEJNÍ ROK 2018...

výstava v klubu 204.jpg

Zlín – Univerzita Tomáše Bati vyhlašuje ve spolupráci se statutárním městem Zlín výzvu o zapojení občanů do dílčí části velkého projektu s názvem JUBILEJNÍ ROK 2018. Máte-li na konci svého roku narození číslici 8, je výzva určena právě Vám.

„V těchto dnech až do 12. dubna probíhá v prostorách Zlínského klubu 204 (bývalá Knihovna F. Bartoše) výstava studentských plakátů ateliéru Grafický design s názvem „Jubilejní rok 2018“ reflektující výročí, které si v tomto jubilejním roku připomínáme,“ prozradila Irena Armutidisová, děkanka Fakulty multimediálních komunikací UTB ve Zlíně

Prostřednictvím fotografické výstavy - instalace TVÁŘE STOLETÍ chtějí tvůrci výstavy ukázat uplynulé století tak, jak se odrazilo v tvářích občanů Zlína a Zlínského kraje.

„Prosíme tedy ty, kteří mají ve svém roce narození poslední číslo „8“ a chtěli by se do tohoto projektu zapojit a zúčastnit se ho, aby se přišli vyfotografovat,“ doplnila děkanka.  Fotografování se uskuteční v těchto termínech:

28. března 2018 od 10 hodin do 17 hodin nebo

5. dubna 2018 od 10 hodin do 17 hodin nebo

19. dubna 2018 od 10 hodin do 17 hodin nebo

na Fakultě multimediálních komunikací UTB ve Zlíně, Štefánikova 2431, Zlín.                

Tato výstava bude pořádána za finančního přispění Ministerstva školství a tělovýchovy ČR.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru