Česky

Česky

English

menu
zavřít

Ulice Vršavská a křižovatka s ulicí Nivy I bude uzavřena

4. 8. 2021

Aktuality

29

Zlín – Z důvodu opravy místní komunikace dojde v ulici Vršavská a v křižovatce s ulicí Nivy I k částečným i úplným uzavírkám.

Ulice Vršavská  se opravuje

Zlín – Z důvodu opravy místní komunikace dojde v ulici Vršavská a v křižovatce s ulicí Nivy I k částečným i úplným uzavírkám. Uzavření či omezení provozu na pozemní komunikace se týká jak automobilů, tak i chodců v termínu od 4. srpna do 29. října.

Úplné uzavření:

-       od 4. do 29. srpna 2021 (v měsíci říjnu bude komunikace uzavřena na jeden den z důvodu pokládky nového povrchu; konkrétní datum bude upřesněno na webu města).

Částečné uzavření:

-       od 30. srpna do 29. října 2021 (s tím, že pro případ nepřízně počasí pro stavební práce si stavebník vyhrazuje časovou rezervu pro prodloužení termínu do 30. listopadu 2021).

Úplná uzavírka provozu na pozemní komunikaci pro pěší je stanovena na časový úsek od 4. srpna 2021 do 29. října 2021 (rovněž s rezervou do 30. listopadu 2021).

Obchozí trasa pro pěší: bude vedena kolem domu č. p. 424.

Objížďky pro automobily:

-        při úplné uzavírce po trase: místní komunikace ul. Nivy I, Dr. Kolaříka, Partyzánská, silnice II/490 ul. Sokolská, číslo úseku 24; název úseku Sokolská, uzlové staničení cca km 1,500 – km 2,160;

-       při částečné uzavírce: ul. Vršavská bude zjednosměrněna od sil. II/490 ul. Sokolská na ul. Nivy I.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru