Česky

Česky

English

menu
zavřít

Upozornění DSZO: V Okružní ulici budou v některých dnech zrušeny zastávky Družstevní

30. 7. 2019

Aktuality

38

Zlín - Provozu MHD se dotýkají práce silničářů na opravě části Okružní ulice na sídlišti Jižní Svahy. Jízda vozidel je omezena na jeden jízdní pruh pro každý směr jízdy, ve třetím jízdním...

dszo1.jpg

Zlín - Provozu MHD se dotýkají práce silničářů na opravě části Okružní ulice na sídlišti Jižní Svahy. Jízda vozidel je omezena na jeden jízdní pruh pro každý směr jízdy, ve třetím jízdním pruhu budou probíhat stavební práce. Platí omezení rychlosti a zákaz předjíždění. Po Okružní ulici jsou vedeny trolejbusové linky č. 6, 8, 9, 10 a 14.

„Naše vozidla budou muset někdy projíždět tímto úsekem po trasách, které budou příliš vzdáleny trolejovému vedení. Proto zde nasadíme trolejbusy s dieselagregáty, aby mohly operativně objíždět taková místa se staženými sběrači,“ uvedl hlavní dispečer DSZO Josef Polách.

V určitých časových úsecích, kdy se práce silničářů a pokládka nových živičných vrstev přiblíží bezprostředně k zastávkám MHD Družstevní, budou tyto zastávky na nezbytně nutnou dobu zrušeny. Dopravní situace zde nedává možnost jejich přesunutí na nějaké provizorní stanoviště. „Na zrušení zastávek upozorníme vývěskami na označnících okolních zastávek a na zastávkových informačních panelech,“ uvedl vedoucí dopravního úseku DSZO Pavel Nosálek. Předběžně se předpokládá, že zastávka Družstevní ve směru jízdy do centra Zlína by měla být zrušena ve dnech 2. a 8. srpna, v opačném směru z centra města do sídliště ve dnech 3. a 6. srpna. Cestující mohou použít nejbližší zastávku Slunečná.

Omezení v Okružní ulici jsou plánována v termínu od úterý 30. července do čtvrtka 8. srpna.

Zdroj: TZ DSZO

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru