Česky

Česky

English

menu
zavřít

Upozornění pořadatelům kulturních a sportovních akcí

4. 1. 2022

Aktuality

71

Zlín – Město Zlín žádá pořadatele kulturních a sportovních akcí v roce 2022, aby mu předem dali na vědomí záměry akcí, u kterých plánují jejich ukončení po 22. hodině.

ilustrační foto - autor JSFABB

Zlín – Město Zlín žádá pořadatele kulturních a sportovních akcí v roce 2022, aby mu předem dali na vědomí záměry akcí, u kterých plánují jejich ukončení po 22. hodině. Jedná se o ty akce, které se nebudou konat ve dnech a na místech s prodlouženou dobou počátku nočního klidu, jak je definuje obecně závazná vyhláška č. 10/2016, kterou se stanovují případy vymezení kratší nebo žádné doby nočního klidu. 

„V případě, že pořadatelé mají v plánu uspořádat akci končící po 22. hodině, která není specifikována v aktuální příloze vyhlášky č. 10/2016, je třeba na Odbor kultury zavčas předat požadavek na zamýšlené posunutí doby nočního klidu. V případě, že význam akce tento posun odůvodní, může být uvedená vyhláška novelizována Zastupitelstvem města Zlína. Tento proces je však administrativně a časově poměrně zdlouhavý, proto na pořadatele na počátku každého roku apelujeme, aby nám zavčas oznámili záměry takovýchto akcí na příslušný rok.“ vysvětlila vedoucí Odboru kultury a památkové péče Magistrátu města Zlína Eva Ryndová.

Záměry akcí v roce 2022 s dobou ukončení po 22. hodině, je třeba oznámit nejpozději do 14. 2. 2022 do 14 hodin Odboru kultury a památkové péče Magistrátu města Zlína.

Podněty a návrhy přijímá odbor na e-mailu: BarboraKvasnickova@zlin.eu.

Aktuální úplné znění vyhlášky č. 10/2016 je k dispozici zde.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru