Česky

Česky

English

menu
zavřít

Upozornění pro fotografy. Blíží se uzávěrka fotosoutěže Outdoor

10. 10. 2018

Aktuality

3

Zlín – Zájemci o účast v městské outdoorové fotosoutěži mají poslední šanci posílat své snímky

soutez-outdoor.jpg

Zlín – Zájemci o účast v městské outdoorové fotosoutěži mají poslední šanci posílat své snímky.Vyhlašovatel soutěže Oddělení cestovního ruchu a informací ukončí příjem fotografií v pátek 19. října.

V tomto ročníku lze zasílat do dvou kategorií – Krajina a Outdoorové sporty maximálně tři snímky o velikosti do 3 MB a formátu JPG.  Pro tento účel je na webu www.ic-zlin.cz zřízen elektronický formulář, na kterém jsou k dispozici i bližší informace.

Fotosoutěž Outdoor je vyhlášena v rámci XVI. ročníku Mezinárodního festivalu outdoorových filmů 2018. Tato putovní přehlídka filmů zaměřených na extrémní sporty a cestopisy zastaví v průběhu měsíců října, listopadu a prosince na více než 60 místech České a Slovenské republiky. Letos budou k vidění filmy ze 100 zemí 4 kontinentů světa. Do Zlína se chystá od 9. do 14. listopadu a právě na slavnostním zahájení festivalu konaném 9. listopadu v Multikině Golden Apple Cinema budou vyhlášeni i vítězové outdorové fotosoutěže.

Více o festivalu na www.outdoorfilms.cz 

 

 

 

 

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru