Česky

Česky

English

menu
zavřít

UPOZORNĚNÍ PRO OSVČ: Končí lhůta pro podání žádosti o ošetřovné

27. 4. 2020

Aktuality

18

Zlín – Podnikatelům, kteří uvažují o podání žádosti o ošetřovné a splňují pro udělení této dotace podmínky, zbývá na podání jen několik dnů.

foto: Ministerstvo-prumyslu-a-obchodu.jpg

Zlín – Podnikatelům, kteří uvažují o podání žádosti o ošetřovné a splňují pro udělení této dotace podmínky, zbývá na podání několik dnů. Lhůta pro podání žádostí OSVČ o ošetřovné za měsíc březen končí ve čtvrtek 30. dubna ve 23:59 hodin. Žádostem, které nebudou do tohoto termínu doručeny přímo Ministerstvu průmyslu a obchodu, nebude vyhověno.

Bližší informace o dotaci, její maximální výši, podmínkách jejího udělení a možnostech podání žádosti, naleznete ZDE

Informace o ošetřovném pro OSVČ za měsíc duben 2020 bude zveřejněna na webu města ihned, jakmile bude tento dotační program vyhlášen.

Dne 31.3.2020 vyhlásilo Ministerstvo průmyslu a obchodu v rámci programu podpory malých podniků postižených celosvětovým šířením onemocnění COVID-19 způsobeného virem SARS-CoV-19 výzvu k podání žádosti o „OŠETŘOVNÉ PRO OSVČ ZA OBDOBÍ OD 12.3.2020 DO 31.3.2020“.

Postup pro podávání žádostí:

  1. Žádost o poskytnutí dotace na jednoduchém formuláři žadatel vyplní v českém jazyce.
  2. Žádost včetně přílohy se podává:
    • prostřednictvím datové schránky wnswemb, kdy je třeba do předmětu uvést fpmpo20, nebo
    • e-mailem s elektronickým podpisem odeslaným na adresu fpmpo20@mpo.cz, kdy je třeba do předmětu uvést fpmpo20 a přiložit vyplněný formulář i další přílohy (uzavření škol či jiného zařízení), nebo
    • poštou poslat originální vlastnoručně podepsanou žádost včetně příloh, kdy obálka musí být označena „fpmpo20“, na adresu: Ministerstvo průmyslu a obchodu, Na Františku 32, 110 15 Praha 1

Žádost a další informace jsou k dispozici ZDE.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru