Česky

Česky

English

menu
zavřít

Uskuteční se druhé kolo voleb do Senátu Parlamentu ČR

8. 10. 2020

Aktuality

19

Zlín - Také o tomto víkendu 9. a 10. října se ve Zlíně a okolí otevřou volební místnosti. Uskuteční se druhé kolo voleb do Senátu Parlamentu ČR v senátním obvodě 78 - Zlín.

volby-senat.jpg

Zlín - Také o tomto víkendu 9. a 10. října se ve Zlíně a okolí otevřou volební místnosti. Uskuteční se druhé kolo voleb do Senátu Parlamentu ČR v senátním obvodě 78 - Zlín. Do druhého kola postoupil současný senátor Tomáš Goláň. Vyzyvatelem mu bude oční lékař Pavel Stodůlka. Na rozdíl od prvního kola voleb neobdrží voliči hlasovací lístky do schránek, ale obdrží je až ve volební místnosti. Ty budou otevřeny v pátek 9. října od 14 do 22 hodin a v sobotu 10. října od 8 do 14 hodin.

Na území města Zlína je 74 volebních okrsků a stejný počet volebních místností. Volební místnosti jsou totožné s volebními místnostmi jako v prvním kole.

Senátní obvod č. 78 – Zlín je podle zákona č. 247/1995 Sb. tvořen severní částí okresu Zlín, ohraničenou na jihu obcemi Nedašov, Návojná, Valašské Klobouky, Křekov, Vlachova Lhota, Újezd, Vizovice, Zádveřice-Raková, Lípa, Zlín, Sazovice a Machová, a jižní částí okresu Vsetín, ohraničenou na severu obcemi Hošťálková, Liptál, Seninka, Leskovec, Valašská Polanka, Lužná, Lidečko, Horní Lideč a Střelná.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru