Česky

Česky

English

menu
zavřít

Uskutečnil se seminář k připravované strategii ITI

17. 8. 2021

Aktuality

38

Zlín – V obřadní síni zlínské radnice se uskutečnil informační seminář k přípravě Integrovaných teritoriálních investic Zlínské aglomerace pro období 2021–2027 (ITI).

Radnice uspořádala seminář pro veřejnost

Zlín – V obřadní síni zlínské radnice se uskutečnil informační seminář k přípravě Integrovaných teritoriálních investic Zlínské aglomerace pro období 2021–2027 (ITI). Pro veřejnost ho zorganizovalo Oddělení koordinace projektů Magistrátu města Zlína.

Na semináři se účastníci dozvěděli podrobnosti týkajících se teritoriálních investic, postup přípravy strategie a relevantní operační programy, které mohou být v rámci ITI uplatněny pro financování strategických projektů. Ty jsou klíčové pro Zlínskou aglomeraci a významně přispějí k rozvoji Zlínské aglomerace. Dále byla představena pracovní verze Strategie ITI Zlínské aglomerace. Schválení finální podoby Strategie ITI Ministerstvem pro místní rozvoj je podmínkou pro zahájení realizace projektů. V současné době je hotova její analytická část a probíhají práce na strategické části. V následujících měsících bude Strategie dopracována a proběhne výběr projektů k zařazení do programových rámců.

ITI je nástrojem rezervace alokace dotačních prostředků v území Zlínské aglomerace v rámci nového programového období EU 2021–2027.

Dokumenty vztahující se k ITI i prezentace ze semináře naleznete zde:

https://bit.ly/2UmnZzD

 

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru