Česky

Česky

English

menu
zavřít

Uskutečnilo se první setkání se zájemci o projekt „Tvoříme Zlín“

16. 4. 2018

Aktuality

9

Zlín - Projekt participativního rozpočtu Tvoříme Zlín, ve kterém mohou obyvatelé Zlína navrhovat vlastní nápady na proměnu veřejných prostranství, měl další praktické pokračování...

p1010113.jpg

Zlín - Projekt participativního rozpočtu Tvoříme Zlín, ve kterém mohou obyvatelé Zlína navrhovat vlastní nápady na proměnu veřejných prostranství, měl další praktické pokračování. V klubu 204 se uskutečnilo první, a jistě ne poslední, setkání zájemců o zapojení do tohoto projektu.

„Lidé se přišli s projektem „Tvoříme Zlín“ především seznámit.  Řada z účastníků však již měla také konkrétní dotazy ke svým návrhům. Na této první schůzce jsme si také předali kontakty a domluvili i případné individuální setkání,“ prozradila Kamila Gamalová, koordinátorka Projektu Tvoříme Zlín.

Návrhy lze stále podávat a to až do konce měsíce dubna. Poté bude následovat rozpracování a prověření, zda jsou návrhy realizovatelné. V létě pak přijde na řadu představení projektů a hlasování veřejnosti.

Více o projektu naleznete na webu www.tvorimezlin.cz nebo na stejnojmenném FB profilu. 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru