Česky

Česky

English

menu
zavřít

Útulek vydal fotografický kalendář pro rok 2018. Je plný příběhů

10. 10. 2017

Aktuality

16

Zlín – Útulek pro zvířata v nouzi Zlín-Vršava vydal stolní kalendář pro rok 2018. Je plný příběhů a fotografií zvířat, která zařízením prošla nebo v něm stále zůstávají.

Evelína v kalendáři

Zlín – Útulek pro zvířata v nouzi Zlín-Vršava vydal stolní kalendář pro rok 2018. Je plný příběhů a fotografií zvířat, která zařízením prošla nebo v něm stále zůstávají.

„Během příštího roku budeme prostřednictvím kalendáře týden po týdnu vyprávět příběhy, které napsal sám život. Představíme kočky, psy a další tvory, kteří prošli naším útulkem. Někteří z nich již našli otevřenou náruč v nových rodinách, někteří jsou ještě stále u nás a touto cestou jim možná najdeme domov, někteří již odešli za duhový most a chceme na ně zavzpomínat,“ prohlásila za provozovatele útulku Eva Poiselová.

Kalendář je opatřen třemi grafickými prvky, které pomůžou sdělit, zda je fotografované zvíře u nových majitelů, stále hledá nového pána či v útulku zemřelo. Ke každému zvířeti je připojen krátký příběh.

Cena kalendáře je 150 korun. Výtěžek z jeho prodeje je určen na zakoupení kvalitního krmiva a na hrazení veterinárních zákroků.

Místa, kde si lze útulkový kalendář pořídit:

Další prodejní místa bude útulek průběžně zveřejňovat.

Kalendář lze získat i poštou za cenu 198 korun. O jeho zaslání lze napsat na e-mail: utulekzlin@volny.cz.

 

Poděkování:

Děkujeme všem adoptivním rodinám za to, že se ujaly psa či kočky z útulku a podílely se na vzniku tohoto kalendáře zasláním fotografií.

Děkujeme paní Janě Dosoudilové a panu Rostislavu Illíkovi z Fakulty multimediálních komunikací UTB ve Zlíně za grafické zpracování kalendáře a přípravu pro tisk.

Děkujeme panu Juliu Filipovi za nafocení psů v útulku a také za úpravu fotografií do kalendáře.

Děkujeme za finanční podporu sponzorům kalendáře – firmě FASTAV development a firmě TOPNATUR. Děkujeme také všem příznivcům, kteří si zakoupili náš kalendář či nám jinak vypomáhají v průběhu roku.

Pracovníci Útulku pro zvířata v nouzi Zlín – Vršava

Majitelem Útulku pro zvířata v nouzi je město Zlín. Jeho činnost podporuje každoročně částkou převyšující dva miliony korun. Podporuje – organizačně i mediálně – celou řadu akcí, které zařízení pořádá. O životě v útulku pravidelně informuje Magazín Zlín, měsíčník vydávaný radnicí, v rubrice Okénko z útulku. O dění v útulku informuje i městský web www.zlin.eu.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru