Česky

Česky

English

menu
zavřít

Uzávěrka fotosoutěže OUTDOOR se blíží

8. 10. 2021

Aktuality

6

Zlín - Máte doma v „šuplíku schovanou" fotografii zachycující zajímavý a jedinečný záběr? Pak ji přihlaste do fotosoutěže OUTDOOR a zkuste své štěstí na výhru. Uzávěrka soutěže je v neděli 17. října 2021...

hamersky-mlyn-autor-zdenek-adler-fotosoutez-outdoor-2020.jpg

Máte doma v „šuplíku schovanou" fotografii zachycující zajímavý a jedinečný záběr? Pak ji přihlaste do fotosoutěže OUTDOOR a zkuste své štěstí na výhru. Uzávěrka soutěže je v neděli 17. října 2021.

Fotosoutěž je rozdělena do dvou kategorií – krajina a outdoorový sport. Do každé kategorie je možné zaslat max. 3 snímky v rozlišení 300 dpi pro tisk A3, ve formátu JPG. Elektronický formulář a pravidla fotosoutěže naleznete na http://www.ic-zlin.cz/fotosoutez-outdoor.

Vyhrát můžete outdoorové a cyklistické vybavení, publikace a další zajímavé ceny. Ze zařazených fotografií do soutěže bude připravena také výstava, o které vás budeme blíže informovat. Výherci budou od 25. října 2021 kontaktováni e-mailem, zveřejněni na webu www.ic-zlin.cz, www.zlin.eu a na FB @mestozlin.eu.

Fotosoutěž je doprovodnou akcí Mezinárodního festivalu outdoorových filmů ve Zlíně, který proběhne 5.–10. listopadu 2021. Kromě filmů se můžete těšit také na cestovatelské besedy s Monikou Benešovou, Tomášem Vejmolou a Stanislavem Horákem, kteří nám povypráví zajímavé zážitky ze svých neuvěřitelných cest. Program festivalu naleznete na https://bit.ly/3tTcNYF.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru