Česky

Česky

English

menu
zavřít

Uzavírají se městské jesle. Na magistrát jen po předchozí domluvě

19. 3. 2020

Aktuality

5

Zlín - V souvislosti s vyhlášením nouzového stavu a schválených usnesení vlády České republiky zasedá pravidelně Krizový štáb města Zlína. Ten v rámci čtvrtečního jednání (19. 3. 2020) rozhodl o dalších preventivních opatřeních.

zlin-068.jpg

Zlín - V souvislosti s vyhlášením nouzového stavu a schválených usnesení vlády České republiky zasedá pravidelně Krizový štáb města Zlína. Ten v rámci čtvrtečního jednání (19. 3. 2020) rozhodl o dalších preventivních opatřeních.

Od pondělí 23. 3. 2020 se z důvodu velmi nízkého využití uzavírají Jesle M. Knesla a Jesle Budovatelská. V provozu pak zůstanou Jesle na Tyršově nábřeží. Zde mohou rodiče, v případě zájmu, dát děti i z uzavřených jeslí.

Magistrát města Zlína má od středy 18. 3. 2020 do odvolání upraveny úřední hodiny v následujícím režimu. Pondělí 9 – 12 hod., středa 13 – 16 hod. Osobní jednání na útvarech Magistrátu města Zlína fungují pouze na základě předchozí telefonické či e-mailové domluvy.

V úterý, čtvrtek a pátek jsou budovy a pracoviště magistrátu pro veřejnost uzavřeny. K vyřizování svých záležitostí lze využít e-mailové kontakty, telefonní spojení a objednávkový systém. Informace naleznete na webu zlin.eu a telefonním čísle 577 630 111.

Od čtvrtku 19. 3. 2020 je do prostor magistrátu města Zlína povolen vstup pouze osobám, které budou mít ústa i nos chráněna pomocí roušky, šátku nebo šály.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru