Česky

Česky

English

menu
zavřít

Uzavírka mostu na Vršavě

3. 9. 2021

Aktuality

25

Zlín – Odbor dopravy Magistrátu města Zlína upozorňuje občany na uzavírku mostu, který zpřístupňuje sportovní areál na Vršavě.

uzavirka.jpg

Zlín – Odbor dopravy Magistrátu města Zlína upozorňuje občany na uzavírku mostu, který zpřístupňuje sportovní areál na Vršavě. K uzavření mostu pro auta i chodce dojde v pondělí 6. září 2021 v době mezi 6–10 hodinou.

Důvod uzavření mostu vysvětlil vedoucí Odboru dopravy Magistrátu města Zlína David Neulinger: Na základě hlavní prohlídky mostního objektu, přes nějž je vedena přístupová komunikace do sportovního areálu na Vršavě, je nutné realizovat okamžitá opatření vyplývající z této prohlídky. Na most budou položeny další ocelové plechy, které překryjí dřevěná prkna, a bude tím zajištěna okamžitá bezpečnost provozu. Současně dojde ke snížení zatížitelnosti, která bude vyznačena dopravními značkami.“

I přes neuspokojivý technický stav mostu je dílčí oprava v daný moment vyhodnocena coby technicky i ekonomicky nejvýhodnější.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru