Česky

Česky

English

menu
zavřít

V Alternativě se koná minifestival ekozemědělství

28. 11. 2019

Aktuality

4

Zlín – Na půdě Alternativy se uskuteční šestý ročník minifestivalu Ekologické zemědělství v obrazech, slovech a chutích.

minifestival.jpg

Zlín – Na půdě Alternativy se uskuteční šestý ročník minifestivalu Ekologické zemědělství v obrazech, slovech a chutích. Pořadatel – Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic – jej připravil na sobotu 30. listopadu od 13 do 20 hodin.

V bohatém programu čeká návštěvníky řada zajímavých prezentací ekologických zemědělců, přednášky, projekce filmů, ochutnávky biopotravin i ukázky tematických knih.

Kromě ekofarem se v rámci  ochutnávek představí i výrobci, jako je například Moštárna Hostětín, Řeznictví u Kusáků z Ostrožské Nové Vsi, Přírodní pečivo Staňky Elšíkové z Vizovic, PRO-Bio obchodní společnost Staré Město, Agrofyto Lidečko a další.

K ochutnání bude i něco z výrobků oceněných v soutěži Česká biopotravina a něco dobrého z biopotravin nám opět uvaří i paní Zajíčková z Hostětína,“ láká za organizátory Renata Vaculíková.

Vložné na akci je dobrovolné. Příspěvek půjde na podporu konání akce a činnost neziskové organizace Informační středisko pro rozvoj Moravských Kopanic, Starý Hrozenkov. Více na www.iskopanice.cz.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru