Česky

Česky

English

menu
zavřít

V čase rychlostní zkoušky rally se bude jezdit na Jižní Svahy přes Prštné

15. 8. 2017

Aktuality

11

Zlín - Dopravní společnost Zlín – Otrokovice připravila systém náhradní dopravy na dobu uzavírky Gahurovy ulice ve Zlíně v pátek 25. srpna z důvodu...

Barum Czech Rally Zlín ovlivní i MHD

Zlín - Dopravní společnost Zlín – Otrokovice připravila systém náhradní dopravy na dobu uzavírky Gahurovy ulice ve Zlíně v pátek 25. srpna z důvodu pořádání městské rychlostní zkoušky automobilové soutěže Barum Czech Rally.

Pořádání městské rychlostní zkoušky Barum Czech Rally bude v pátek 25. srpna v době od 15:30 do soboty 26. srpna cca 0:30 hodin po půlnoci uzavřena ve Zlíně pro veškerý provoz včetně MHD Gahurova ulice, a to od zastávky U Zámku po křižovatku s ulicí K Pasekám. Motoristům i MHD bude sloužit objízdná trasa po třídě Tomáše Bati do Prštného, kolem hypermarketu Albert, podél Dřevnice ulicí Nábřeží a na křižovatku Gahurova – K Pasekám. Obsluhovány nebudou zastávky U Zámku a Čepkov.

Městské dopravy se uzavírka Gahurovy ulice dotkne následovně:
Dvacetiminutové jízdenky budou platit i pro přestup na náhradní dopravu

Revizoři budou uznávat v době tohoto dopravního opatření pro přestup na náhradní dopravu i nepřestupné jízdenky pro jednotlivou jízdu a budou zohledňovat odpovídající prodloužení jízdní doby, aby cestující v důsledku objížďky a náhradní dopravy nebyli poškozeni a nemuseli si kupovat dražší jízdenky.

Poslední „normální“ spoje

Poslední spoj na lince 6, který pojede po své normální trase na Jižní Svahy, točnu Kocanda, odjede od železniční stanice v Otrokovicích v 14.48 hodin. Zpátky z točny Kocanda pojede poslední šestka do Otrokovic v 15.16 hodin. Poslední spoj autobusové linky 38 jede od Baťovy nemocnice v15.03 aze zastávky J. A. Bati směrem k nemocnici v 15.18 hodin.

Kde přestoupit

Při cestování z Jižních Svahů do Otrokovic bude záležet na cestujících, kterou zastávku zvolí k přestupu. První možností na trase bude už zastávka Zahradnická, kam cestující z Jižních Svahů přivezou linky 7X, 8X, 9X nebo 14X. Zde mohou lidé projít bezpečně podchodem na opačnou stranu ulice a pokračovat do Otrokovic trolejbusy linky 2 nebo 6X. Podobně i v opačném směru jízdy z Otrokovic na Jižní Svahy.

Mapy odkloněných a náhradních tras včetně jízdních řádů budou k dispozici na internetových stránkách www.dszo.cz, tištěné jízdní řády náhradní dopravy budou vyvěšeny na zastávkách.

Po skončení městské rychlostní zkoušky rally posílí DSZO přepravní kapacitu na linkách ze Zlína do Otrokovic a také na sídliště Jižní Svahy, aby se všichni diváci mohli dostat i v pozdních večerních hodinách městskou dopravou do svých domovů.

TZ DSZO

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru