Česky

Česky

English

menu
zavřít

V době konání barumky zřídí policie informační linku

16. 8. 2021

Aktuality

14

Zlín – Policie České republiky, Územní odbor Zlín připravuje v době konání automobilové soutěže Barum Czech Rally Zlín stejně jako v minulých letech službu občanům.

O dopravní situaci v průběhu barumky bude informovat Policie ČR

Zlín – Policie České republiky, Územní odbor Zlín připravuje v době konání automobilové soutěže Barum Czech Rally Zlín stejně jako v minulých letech službu občanům. Od čtvrtka 26. do neděle 29. srpna 2021 zprovozní speciální telefonní linku na čísle 974 666 555,prostřednictvím níž, budou policisté Krajského ředitelství policie Zlínského kraje informovat volající o aktuální dopravní situaci, uzavírkách i objížďkových trasách ve Zlínském kraji.

Službu mohou využít jak diváci Barum rally, kteří směřují k rychlostním zkouškám, tak i občané, kteří plánují cesty za jiným účelem. Policisté jim poradí nejvhodnější trasu objížděk uzavřených komunikací a tam, kde není objížďka možná, pomohou odhadnout dobu zdržení při jízdě k cíli vaší cesty,“ uvedl mluvčí Barum Czech Rally Zlín Roman Ordelt.

Policisté zajišťující tuto službu budou mít k dispozici aktuální informace z vrtulníku Letecké služby Policie České republiky i od policejních hlídek z celého Zlínského kraje.

Další informace mohou fanoušci Barum Czech Rally sledovat na www.czechrally.com a nezapomeňte  i oficiálních profilech facebooku, instagramu a twitteru.

 

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru