Česky

Česky

English

menu
zavřít

V dubnu bude opět zahájen sběr bioodpadu

22. 3. 2018

Aktuality

10

Zlín - V prvním dubnovém týdnu bude zahájen svoz biologicky rozložitelného odpadu. Svozové dny však budou z důvodu státního svátku 2. 4. 2018 – Velikonoční pondělí ...

brko-rajony-2018.jpg

Zlín - V prvním dubnovém týdnu bude zahájen svoz biologicky rozložitelného odpadu. Svozové dny však budou z důvodu státního svátku 2. 4. 2018 – Velikonoční pondělí o den posunuty.

„Občané, kteří spadají do některé ze svozových lokalit, mají zájem o svoz bioodpadu a nemají speciální hnědou nádobu, si ji mohou vyzvednout v areálu Technických služeb Zlín, s. r. o. v Loukách,“ uvedla Vladimíra Pavlovová, vedoucí odboru životního prostředí a zemědělství zlínského magistrátu. Vyzvednutí nádob je možné v pracovní dny od 7 do 14 hodin.
Zda je na vaší adrese nárok na hnědou nádobu si můžete také ověřit na tel. 577 111 411 - TSZ nebo na 577 630 945 - Odbor životního prostředí a zemědělství Magistrátu města Zlína.

Na území města byly Technickými službami Zlín rozmístěny také veřejné nádoby na bioodpad, které budou sváženy ve 2 týdenním intervalu od začátku dubna až do poloviny listopadu.

Patří do nich především rostlinný odpad z kuchyní (zbytky ovoce a zeleniny, slupky, kořenové baly…).

„Žádáme občany, aby odpad do hnědých nádob vkládali volně ložený, bez igelitových nebo papírových sáčků, aby mohlo proběhnout jejich bezproblémové zpracování v kompostárně v areálu skládky Suchý důl,“ doplnila závěrem vedoucí odboru.

Mapu s umístěním nádob naleznete:

https://drive.google.com/open?id=1sP4Kvv2P-IqII2Zq1rddvQRldVQ&usp=sharing

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru