Česky

Česky

English

menu
zavřít

V informačním středisku lze nakoupit zajímavé vánoční dárky

14. 12. 2020

Aktuality

127

Zlín – Originální vánoční dárky je možné pořídit v Městském informačním a turistickém středisku v budově zlínské radnice.

Tipy na vánoční dárky

Zlín – Originální vánoční dárky je možné pořídit v Městském informačním a turistickém středisku v budově zlínské radnice.

Prvním tipem ke koupi jsou oblíbené vánoční plechové hrnečky s novou grafikou „Adventní Zlín". Plecháčky mají každý rok jiný design a tím letošním jsou malované baťovské domky v zimní krajině. Stejný motiv jako plecháčky mají i zlínské vánoční baňky vytvořené Ateliérem Radost, vyrobené v limitované edici. V nabídce střediska je také tradiční sodovka Baťovka, kterou vyráběl Tomáš Baťa od roku 1897 a nyní je výroba opět úspěšně obnovena.

Informační středisko nabízí i další dárkové předměty upomínající na Zlín, jako např. malované šálky Zlín Lover, kávu v originálním obalu, knížky s různorodou tématikou vztahující se k našemu městu, netradiční ponožky Rozvaž se ve Zlíně či 50 shades of Zlin aj.  V prodeji je stolní kalendář srdcových fotografií Zlína „Co miluji ve Zlíně" nebo stolní kalendář fotografií Hanzelky a Zikmunda. Ani letos nechybí nástěnný kalendář Magický Zlín od zlínského fotografa Josefa Řezníčka.

Informační středisko je od pondělí 14. prosince do úterý 22. prosince otevřené od pondělí do pátku od 9 do 11 hodin a po přestávce od 14 do 17 hodin.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru